Digital 2018
Etternavn:
Fornavn:
Firma:
Sorter etter: Etternavn Firma
Deltakerliste
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle
Navn Firma Tittel
Bergman, Brit Tone Deloitte Director
Bjelland, Morten Leirvik AS Head of Digitalization & Innovation
Bjørnsrud, Lars Ole TechnipFMC Kommunikasjonssjef
El-Thalji, Idriss UiS Associate Professor
Eriksen, Ovidia enerWE AS Prosjektmedarbeider
Femtehjel, Tor-Andre Goodtech AS Key Account Manager
Folgerø, Torbjørn F Statoil ASA Direktør for digitalisering
Furenes, Terje FieldCom AS Utvikler
Grüner, Elise Statoil ASA Vice President Project Resources and Deliveries
Heggland, Henrik NorSea AS VP Innovation
Hoftun, Christopher ASCO Norge Innovation & Digitalization Manager
Holmefjord, Erling Conventor as Konferansesjef
Høynes, Øyvin Statoil Principal Engineer Life Cycle Information
Høyvik, Trine Statoil ASA Manager
Johannessen, Tom W. Beerenberg 3D CAD engineer
Johnsen, Pirita Maarit Beerenberg Technical project coordinator A2B
Kolve, Erlend ExxonMobil Joint Interest Coordinator
Kolve, Erlend ExxonMobil Joint Interest Coordinator
Larsen, Henrik Andre Odfjell Drilling Lead Digital Maintenance Engineer
Leirvik, John M Cognite AS Founder&CEO
Leon, Camilla Aker BP VP Technology & Digitalization Projects
Letting, Berit NOV Business Development Director
Leversund, Frode Gassco AS CEO
Lie, Øystein Statoil ASA Project Leader
Lie Brenna, Anders enerWE Ansvarlig redaktør
Laasby, Kjetil Beerenberg CDO
Meløe, Lars Kongsberg Digital Regional Director
Molaug, Marit Statoil Manager
Mork, Bjørn Egil Siemens AS Head of Sales
Mørseth, Tor Olav DigitalNorway-Toppindustrisenteret Daglig leder
Næss, Vegar Statoil ASA DigitalLead Hammerfest LNG
Riber, Jack Conventor Registrar
Riber, Jack Conventor Registrar
Sandal, Trond Grønnevik FieldCom AS Daglig leder
Sandve, Kjell Jarle Apply Sørco Application Services Manager
Seres, Silvija Polyteknisk Forening President
Skryseth, Hege Kongsberg Digital Adm Dir
Smebye, Raymond Active Service AS Direktør forretningsprosesser & kontinuerlig forbedring
Stokken, Raymond FPE Sontum AS SVP Operations & Support Services
Svabø, Cecilie enerWE Adm.dir
Svalestad, Trine Statoil Digitalisation leader Johan Sverdrup
Sæter, Rolf Einar AS Norske Shell Business Performance Manager
Tveit, Øyvind 4Subsea EVP
Vollen, Frank Safetec Nordic AS Adm.dir.
Vonlanthen, Manfred Swire Oilfield Services CEO
Zeil, Hans-Martin Hans-Martin Zeil Ledende Partner
Øiseth, Anne Dahl Goodtech AS Konserndirektør salg & Marked
Aamodt, Chul Christian enerWE Utviklingsdirektør
Årdal, Kine Johanne Aker BP ASA Digitalization Engineer
1 - 49 av 49 deltakere